Akvarijní rybky Tomáše a Erika

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Homepage

Nový příspěvek

ČLÁNKY na této stránce
Satanoperca v přírodě a akváriu část 1.
Charakteristický příjem potravy, nápadný zevnějšek, pozoru- hodné chování a zajímavé rozmnožování. Tak můžeme několika slovy charakterizovat ryby náležející do rodu Satanoperca, která se sice v akvaristice neřadí k nejoblí- benějším cichlidám, ale které si pro svoje shora uvedené vlastnosti zaslouží bližší pozornosti.  Více »
Přetlakový ventil na CO2 z kvasnic
Pokud přidáváte oxid uhličitý do akvária z kvasnic, tak se potýkáte s problémem přesného dávkování CO2. Problém je v tom, že když chcete použít jehlový ventil, tak se tím přiškrtí CO2 a hrozí roztrhnutí kvasné nádoby.  Více »
Profi CO2 set, snadno, rychle a hlavně levně
Pokud Vás zajímá problematika CO2, můžete si přečíst něco z historie vzniku jednoho profesionálního CO2 setu, který si dnes můžete pořídit za velmi zajímavou cenu v různých variantách od nejjednodušší až po komplet řízený mikroprocesorovou jednotkou.  Více »
AKVÁRIA

Nejnověji přidaná akvária:

12.3.
11.3.
11.3.
11.3.
TERÁRIA

Nejnověji přidaná terária:

JEZÍRKA

Nejnověji přidaná jezírka:

Z KALENDÁŘE AKCÍ
Zavedení nové akce
15.3. AQUA burza Most
15.3. Plzeňské akvaristické jaro, den cichlidářů v Plzni
15.3. Výstava - AquaTerra
15.3. ČS KLUB PŘÍRODNÍCH AKVARISTŮ
CO SE DĚJE ve SVĚTĚ ...
02.03.2008
Nové číslo časopisu AKVÁRIUM živě (2/2008)
3. března vychází druhé číslo VII. ročníku magazínu AKVÁRIUM živě a stále za stejnou cenu. Opět v něm najdete spoustu zajímavých článků. Tentokráte se věnují například duhovce Boesemanově, apistogrammě „Wilhelmi“, ale i českým akvaristikám nebo rostlinkám rodu Nassaea a spoustě dalším tématům. Více »
07.02.2008
Průhledné dánio
Na stránkách českého rozhlasu se objevila zajimavá zpráva o vyšlechtění průhledné formy dánia pruhovaného, která byla vyšlechtěna za účelem vědeckého výzkumu nádorových onemocnění. Více »
12.01.2008
9. číslo časopisu AKVÁRIUM
9. číslo časopisu AKVÁRIUM
Dne 7. ledna 2008 vyšlo již 9.číslo časopisu AKVÁRIUM, který vydává občanské sdružení KLUB.AKVA.SK. Jeho hlavním tématem jsou tentokráte miniakvária a hlavně miniryby. Samozřejmě zde najdete i spousty dlaších zajímavých článků a reportáží. Stejně jako předcházející čísla si jej můžete zdarma stáhnout na jejich stránkách.
   
REKLAMA
Značkový obchod EHEIM
MIGA.CZ - akvaristika, teraristika
AKVASHOP.cz - akvaristika, teraristika
VIVARIUM Mělník - akvaristika, teraristika
www.mojeakvarium.cz
 
Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.